Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MOXA Type of automation module switch Ethernet Moduulin laji hallitsematon Porttien luku 5 Virtalähteen jännite 12...57V DC Asennus DIN-kiskolle Liittimen laji RJ45 x1 Liittimen laji RJ45... Lue lisää
1262,69 €(Sis.alv)
1006,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EDS-P206A-4POE-M-S
- Paino: 1 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: MOXA
- Ulkoiset koot: 50x115x70mm
- Tuotantosarja: EDS
- Virtalähteen jännite: 12...57V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 5
- Liittimen laji: RJ45 x4 PoE
- Liittimen laji: RJ45 x1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ETHERNET KYTKIN - PORTTIEN LUKU: 5 - 12÷57VDC - EDS EDS-P206A-4POE-M-SC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MOXA |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Porttien luku | 5 |
| Virtalähteen jännite | 12...57V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Liittimen laji | RJ45 x1 |
| Liittimen laji | RJ45 x4 PoE |
| Tuotantosarja | EDS |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Ulkomitat | 50x115x70mm |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista