Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ANTAIRA Tiivistysluokka IP30 Toimintalämpötila -10...70°C Type of automation module switch Ethernet Leveys 26mm Syvyys 75mm Korkeus 95mm Tehonkulutus 1,2W Porttien luku 5 Virtalähteen... Lue lisää
284,25 €(Sis.alv)
226,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LNX-C500
- Paino: 0.37 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Leveys: 26mm
- Syvyys: 75mm
- Korkeus: 95mm
- Kotelon materiaali: metalli
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -10...70°C
- Valmistaja: ANTAIRA
- Tuotantosarja: LNX
- Virtalähteen jännite: 12...48V DC
- Tehonkulutus: 1,2W
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 5
- Liittimen laji: RJ45
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ANTAIRA |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Leveys | 26mm |
| Syvyys | 75mm |
| Korkeus | 95mm |
| Tehonkulutus | 1,2W |
| Porttien luku | 5 |
| Virtalähteen jännite | 12...48V DC |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Tuotantosarja | LNX |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Liittimen laji | RJ45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €