Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Beckhoff Automation Tiivistysluokka IP20 Liittimen laji RJ45 Type of automation module switch Ethernet Lisätoimitoja toimintamoodin tila: LED Toimintalämpötila 0...55°C Leveys 146mm... Lue lisää
767,49 €(Sis.alv)
611,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CU2016
- Paino: 0.64 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Leveys: 146mm
- Syvyys: 30mm
- Korkeus: 100mm
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: Beckhoff Automation
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.3
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 16
- Liittimen laji: RJ45
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Beckhoff Automation |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Type of automation module | switch Ethernet |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Leveys | 146mm |
| Syvyys | 30mm |
| Korkeus | 100mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Porttien luku | 16 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.3 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €