Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SIEMENS Toimintalämpötila -25...60°C Hallittu arvoalue 0,03...40A koskettimen toiminnan viive 0,1...20s Virtalähteen jännite 24...240V AC Tulon 1 sähköiset parametrit 250V AC / 3A... Lue lisää
295,96 €(Sis.alv)
235,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3UG4625-2CW30
- Paino: 0.16 kg
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: SIEMENS
- Lähdöt: jousipuristimet
- Virtalähteen jännite: 24...240V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
EROVIRTAVALVONTARELE - EROVIRTA - 24÷240VAC - DIN-KISKOLLE - DPDT 3UG4625-2CW30
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIEMENS |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Hallittu arvoalue | 0,03...40A |
| koskettimen toiminnan viive | 0,1...20s |
| Virtalähteen jännite | 24...240V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 3A |
| Valvottu koko | erovirta |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lähtö 1 laji | DPDT |
| Automaatiomoduulin tyyppi | erovirtavalvontarele |
| Lähdöt | jousipuristimet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista