
EATON ELECTRIC
SUOJA
EMR6-PH45
Tuotekoodi: EMR6-PH45
6,34 €(Sis.alv)
5,05 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | EATON ELECTRIC |
| Type of automation module | eristeen valvontarele |
| Valvottu koko | eristeresistanssi |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | EMR6 |
| Yhteensopivat tuotteet | EMR6-PH45 |
| Tiivistysluokka | IP20-liittimien puolelta |
| Tiivistysluokka | IP50 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Hallittu arvoalue | 1...100kohm |
| Hallittu arvoalue | 2...200kohm |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Virtalähteen jännite | 24...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 24...240V DC |
| Ulkomitat | 45x85,6x103,7mm |
