Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ABB Automaatiomoduulin tyyppi eristeen valvontarele Valvottu koko eristeresistanssi Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja CM-IWS Lähtö 1 laji SPDT Toimintalämpötila -25...65°C Tulon 1... Lue lisää
600,07 €(Sis.alv)
478,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1SVR730660R0100
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...65°C
- Valmistaja: ABB
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 22,5x78x100mm
- Tuotantosarja: CM-IWS
- Virtalähteen jännite: 24...240V AC
- Virtalähteen jännite: 24...240V DC
- Virran lähde: ulkoiset
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ABB |
| Automaatiomoduulin tyyppi | eristeen valvontarele |
| Valvottu koko | eristeresistanssi |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | CM-IWS |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Toimintalämpötila | -25...65°C |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 4A |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 22,5x78x100mm |
| Virran lähde | ulkoiset |
| Hallittu arvoalue | 1...100kohm |
| Virtalähteen jännite | 24...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 24...240V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
