Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ERISTEEN VALVONTARELE - ERISTERESISTANSSI - 220÷240VAC - IL 5880
IL5880.12 AC50-400HZ 220-240V

Valmistaja DOLD Valvottu koko eristeresistanssi Automaatiomoduulin tyyppi eristeen valvontarele Tuotantosarja IL 5880 Asennus DIN-kiskolle Lähtö 1 laji DPDT Tiivistysluokka IP20 Lähdöt... Lue lisää
571,23 €(Sis.alv)
455,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0053378
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Taajuus: 50...400Hz
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: DOLD
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 35x90x61mm
- Tuotantosarja: IL 5880
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ERISTEEN VALVONTARELE - ERISTERESISTANSSI - 220÷240VAC - IL 5880 IL5880.12 AC50-400HZ 220-240V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DOLD |
| Valvottu koko | eristeresistanssi |
| Automaatiomoduulin tyyppi | eristeen valvontarele |
| Tuotantosarja | IL 5880 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lähtö 1 laji | DPDT |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Hallittu arvoalue | 5...100kohm |
| Ulkomitat | 35x90x61mm |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Taajuus | 50...400Hz |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 230V AC / 2A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista