Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ERISTEEN VALVONTARELE - ERISTERESISTANSSI - 12÷280VDC - IL 5881
IL5881.12/100 DC12-280V 5-200K-OHM

Valmistaja DOLD Valvottu koko eristeresistanssi Automaatiomoduulin tyyppi eristeen valvontarele Tuotantosarja IL 5881 Asennus DIN-kiskolle Lähtö 1 laji DPDT Tiivistysluokka IP20 Lähdöt... Lue lisää
607,98 €(Sis.alv)
484,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0053805
- Paino: 0.17 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: DOLD
- Lähdöt: ruuvipuristimet
- Ulkoiset koot: 35x90x61mm
- Tuotantosarja: IL 5881
- Virtalähteen jännite: 12...280V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ERISTEEN VALVONTARELE - ERISTERESISTANSSI - 12÷280VDC - IL 5881 IL5881.12/100 DC12-280V 5-200K-OHM
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DOLD |
| Valvottu koko | eristeresistanssi |
| Automaatiomoduulin tyyppi | eristeen valvontarele |
| Tuotantosarja | IL 5881 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Lähtö 1 laji | DPDT |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähdöt | ruuvipuristimet |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Hallittu arvoalue | 5000...200000ohm |
| Ulkomitat | 35x90x61mm |
| Virtalähteen jännite | 12...280V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 230V AC / 3A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista