Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Beckhoff Automation Yhteensopivuusnormi UL Type of automation module digitaalinen lähtö Siirtoprotokolla EtherCAT Tiivistysluokka IP20 Lähtö 1 laji NO x4 Toimintalämpötila 0...55°C... Lue lisää
112,97 €(Sis.alv)
90,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EL2624
- Paino: 50 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: Beckhoff Automation
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL
- Virtalähteen jännite: 30V DC
- Virtalähteen jännite: 125V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 4
- Siirtoprotokolla: EtherCAT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DIGITAALINEN LÄHTÖ - 30VDC - IP20 - ETHERCAT - OUT: 4 - OUT 1: NO X4 EL2624
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Beckhoff Automation |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Type of automation module | digitaalinen lähtö |
| Siirtoprotokolla | EtherCAT |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Lähtö 1 laji | NO x4 |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Lähtöjen lukumäärä | 4 |
| Virtalähteen jännite | 30V DC |
| Virtalähteen jännite | 125V AC |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista