- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi DeviceNet tiedonsiirtokortti Liitin puristaminen Virtalähteen jännite 24V DC Asennus DIN-kiskolle Toimintalämpötila -10...55°C Tiivistysluokka... Lue lisää
1040,10 €(Sis.alv)
828,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1100151
- Paino: 0.18 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: puristaminen
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Ulkoiset koot: 99x22,5x114mm
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Siirtoprotokolla: DeviceNet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DEVICENET TIEDONSIIRTOKORTTI - PURISTAMINEN - 24VDC - DIN-KISKOLLE MBDC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REER |
| Ohjattujen lisävarusteiden tyyppi | DeviceNet tiedonsiirtokortti |
| Liitin | puristaminen |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Ulkomitat | 99x22,5x114mm |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | MOSAIC |
| Siirtoprotokolla | DeviceNet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista