Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Casambi Technologies Automaatiomoduulin tyyppi DALI ohjain Virtalähteen jännite 9,5...22,5V DC Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -20...55°C Koot 40,4x36,3x14mm Liitäntä... Lue lisää
179,58 €(Sis.alv)
143,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBU-DCS
- Paino: 15 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: Casambi Technologies
- Virtalähteen jännite: 9,5...22,5V DC
- Koot: 40,4x36,3x14mm
- Siirtoprotokolla: DALI
- Moduulin laji: langaton
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DALI OHJAIN - DALI - 9,5÷22,5VDC - IP20 - -20÷55°C - LANGATON CBU-DCS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Casambi Technologies |
| Automaatiomoduulin tyyppi | DALI ohjain |
| Virtalähteen jännite | 9,5...22,5V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Koot | 40,4x36,3x14mm |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Moduulin laji | langaton |
| Siirtoprotokolla | DALI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista