Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Casambi Technologies Automaatiomoduulin tyyppi DALI ohjain Virtalähteen jännite 100...240V AC Tiivistysluokka IP20 Toimintalämpötila -20...45°C Koot 76x26x23mm Liitäntä 0...10V... Lue lisää
179,33 €(Sis.alv)
142,90 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBU-A2D
- Paino: 40 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: Casambi Technologies
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Koot: 76x26x23mm
- Siirtoprotokolla: DALI
- Moduulin laji: langaton
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DALI OHJAIN - DALI - 100÷240VAC - IP20 - -20÷45°C - LANGATON CBU-A2D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Casambi Technologies |
| Automaatiomoduulin tyyppi | DALI ohjain |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Koot | 76x26x23mm |
| Liitäntä | 0...10V |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Moduulin laji | langaton |
| Siirtoprotokolla | DALI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista