Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri musta Signalointitapa ääniviesti Virtalähteen jännite 24V DC Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø125x118mm Tuotantosarja KombiSIGN 71 Toimintalämpötila -20...50°C Äänen... Lue lisää
666,18 €(Sis.alv)
530,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-64586055
- Paino: 0.77 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: musta
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø125x118mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 71
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 102dB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: VOICE SIGNALLER - MUSTA - 24VDC - IP65 - -20÷50°C 64586055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | musta |
| Signalointitapa | ääniviesti |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø125x118mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 71 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Äänen taso | 102dB |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Type of automation module | äänihälytin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista