ODE-3-240058-3F4B
AUTOMATION MODULE: VECTOR INVERTER - 2.2KW - 3X400VAC - IN: 4 - 5.8A - Kolmivaiheiset vaihtosuuntaajat - ODE-3-240058-3F4B - 1
AUTOMATION MODULE: VECTOR INVERTER - 2.2KW - 3X400VAC - IN: 4 - 5.8A - Kolmivaiheiset vaihtosuuntaajat - ODE-3-240058-3F4B - 2
AUTOMATION MODULE: VECTOR INVERTER - 2.2KW - 3X400VAC - IN: 4 - 5.8A - Kolmivaiheiset vaihtosuuntaajat - ODE-3-240058-3F4B - 3
Valmistaja INVERTEK DRIVES Type of automation module vektor invertterit Moottorin maksimiteho 2,2kW Vaihtosuuntaajan lähtöjännite 3 x 400V AC Tulon 1 ominaisuudet 0...10V, 4...20mA, 0...20mA... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ODE-3-240058-3F4B
  • Paino: 4.06 kg
  • Tiivistysluokka: IP66
  • Nimellisvirta: 5,8A
  • Asennus: DIN
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Asennus: seinä-
  • Toimintalämpötila: -10...50°C
  • Valmistaja: INVERTEK DRIVES
  • Tuotantosarja: Optidrive E3
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Analogisten liittimien määrä: 1
  • kolmivaiheinen jännite: 3 x 380...480V AC
  • aloitus- /tuloaika: 0,1...600s
kpl
ValmistajaINVERTEK DRIVES
Type of automation modulevektor invertterit
Moottorin maksimiteho2,2kW
Vaihtosuuntaajan lähtöjännite3 x 400V AC
Tulon 1 ominaisuudet0...10V, 4...20mA, 0...20mA signaalin aiheuttama kiertonopeuden anto
Ohjausmenetelmänäppäimistö
OhjausmenetelmäPC
Sähköliitäntäruuviliittimet
AsennusDIN-kiskolle
Asennusseinä-
Toimintalämpötila-10...50°C
Lähtötaajuus0...500Hz
Tulojen lukumäärä4
Analogisten liittimien määrä1
aloitus- /tuloaika0,1...600s
Nimellisvirta5,8A
TiivistysluokkaIP66
Lähtöjen lukumäärä2
TuotantosarjaOptidrive E3
Ohjain ominaisuudetsisäänrakennettu EMC-suodatin
Ohjain ominaisuudetsisäänrakennettu jarrutransistori
Ohjain ominaisuudetvarustettu kytkimillä
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "AUTOMATION MODULE: VECTOR INVERTER - 2.2KW - 3X400VAC - IN: 4 - 5.8A" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä