ODE-3-140022-3F1A
AUTOMATION MODULE: VECTOR INVERTER - 0.75KW - 3X400VAC - 0÷10V - IN: 4 - Kolmivaiheiset vaihtosuuntaajat - ODE-3-140022-3F1A - 1
Valmistaja INVERTEK DRIVES Type of automation module vektor invertterit Moottorin maksimiteho 0,75kW Vaihtosuuntaajan lähtöjännite 3 x 400V AC Tulon 1 ominaisuudet 0...10V, 4...20mA, 0...20mA... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ODE-3-140022-3F1A
  • Paino: 2.3 kg
  • Tiivistysluokka: IP66
  • Nimellisvirta: 2,2A
  • Asennus: DIN
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Asennus: seinä-
  • Toimintalämpötila: -10...50°C
  • Valmistaja: INVERTEK DRIVES
  • Tuotantosarja: Optidrive E3
  • Lähtöjen lukumäärä: 2
  • Analogisten liittimien määrä: 1
  • kolmivaiheinen jännite: 3 x 380...480V AC
  • aloitus- /tuloaika: 0,1...600s
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaINVERTEK DRIVES
Type of automation modulevektor invertterit
Moottorin maksimiteho0,75kW
Vaihtosuuntaajan lähtöjännite3 x 400V AC
Tulon 1 ominaisuudet0...10V, 4...20mA, 0...20mA signaalin aiheuttama kiertonopeuden anto
Ohjausmenetelmänäppäimistö
OhjausmenetelmäPC
Sähköliitäntäruuviliittimet
AsennusDIN-kiskolle
Asennusseinä-
Toimintalämpötila-10...50°C
Lähtötaajuus0...500Hz
Tulojen lukumäärä4
Analogisten liittimien määrä1
aloitus- /tuloaika0,1...600s
Nimellisvirta2,2A