Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RABBIT Ulkomitat 52x95x58mm Asennus DIN-kiskolle Tiivistysluokka IP20 Sovellus katuvalaistuksen ohjaus Laskurin työtapa ohjelmoitava Sähköliitäntä ruuviliittimet Toimintalämpötila... Lue lisää
252,20 €(Sis.alv)
200,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RABBIT-DIGILUX
- Paino: 0.38 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: RABBIT
- Sovellus: katuvalaistuksen ohjaus
- Ulkoiset koot: 52x95x58mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RABBIT |
| Ulkomitat | 52x95x58mm |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sovellus | katuvalaistuksen ohjaus |
| Laskurin työtapa | ohjelmoitava |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Valaistuksen tehon mittaus | 0...3500lx |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 230V AC / 16A |
| Type of automation module | hämäräkytkin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €