Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMATION MODULE: TIMER - 1S÷100H - SPDT X2 - 250VAC/8A - 12÷240VDC
MTR17-TXY-U240-208



Valmistaja DOBRY CZAS Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja MTR Toimintalämpötila -20...45°C Signalointi LED Sähköliitäntä ruuviliittimet Lähtö laji SPDT x2 Työtilojen määrä 2... Lue lisää
62,43 €(Sis.alv)
49,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MTR17-TXY-U240-208
- Paino: 64.3 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: DOBRY CZAS
- Tuotantosarja: MTR
- Virtalähteen jännite: 12...240V AC
- Virtalähteen jännite: 12...240V DC
- Aikareleiden ominaisuudet: Työtilan signalointi LED-diodeilla
- Aikareleiden ominaisuudet: kiertopotentiometri ajan säätämistä varten
- Lähtö laji: SPDT x2
- Toimintojen määrä: 2
- Tilattavissa 20 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DOBRY CZAS |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | MTR |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Signalointi | LED |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lähtö laji | SPDT x2 |
| Työtilojen määrä | 2 |
| Laskentaulottuma | 1s...100h |
| Virtalähteen jännite | 12...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...240V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Type of automation module | ajastin |
| Laskurin työtapa | jaksottainen työ riippumattomilla T1- ja T2-ajoilla, joka alkaa päälle kytkemiseltä |
| Laskurin työtapa | jaksottainen työ riippumattomilla T1- ja T2-ajoilla, joka alkaa tauolta |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Aikareleiden ominaisuudet | kiertopotentiometri ajan säätämistä varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €