MTR17-A07-U240-208
AUTOMATION MODULE: TIMER - 1S÷100H - SPDT X2 - 250VAC/8A - 12÷240VDC - Aikareleet ja ajastimet - MTR17-A07-U240-208 - 1
  • Tuotekoodi: MTR17-A07-U240-208
  • Paino: 66.2 g
  • Tiivistysluokka: IP20
  • Asennus: DIN
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Toimintalämpötila: -20...45°C
  • Valmistaja: DOBRY CZAS
  • Tuotantosarja: MTR
  • Virtalähteen jännite: 12...240V AC
  • Virtalähteen jännite: 12...240V DC
  • Aikareleiden ominaisuudet: Työtilan signalointi LED-diodeilla
  • Aikareleiden ominaisuudet: kiertopotentiometri ajan säätämistä varten
  • Lähtö laji: SPDT x2
  • Toimintojen määrä: 7
kpl
ValmistajaDOBRY CZAS
AsennusDIN-kiskolle
TuotantosarjaMTR
Toimintalämpötila-20...45°C
SignalointiLED
Sähköliitäntäruuviliittimet
Lähtö lajiSPDT x2
Työtilojen määrä7
Laskentaulottuma1s...100h
Tulon 1 sähköiset parametrit250V AC / 8A