Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMATION MODULE: TIMER - 1S÷100H - SPDT - 250VAC/16A - 12÷240VDC
MTR17-B07-U240-116



Valmistaja DOBRY CZAS Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja MTR Toimintalämpötila -20...45°C Signalointi LED Sähköliitäntä ruuviliittimet Lähtö laji SPDT Työtilojen määrä 7 Laskentaulottuma... Lue lisää
54,47 €(Sis.alv)
43,41 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MTR17-B07-U240-116
- Paino: 61.8 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...45°C
- Valmistaja: DOBRY CZAS
- Tuotantosarja: MTR
- Virtalähteen jännite: 12...240V AC
- Virtalähteen jännite: 12...240V DC
- Aikareleiden ominaisuudet: Työtilan signalointi LED-diodeilla
- Aikareleiden ominaisuudet: kiertopotentiometri ajan säätämistä varten
- Lähtö laji: SPDT
- Toimintojen määrä: 7
- Tilattavissa 17 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DOBRY CZAS |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | MTR |
| Toimintalämpötila | -20...45°C |
| Signalointi | LED |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Lähtö laji | SPDT |
| Työtilojen määrä | 7 |
| Laskentaulottuma | 1s...100h |
| Virtalähteen jännite | 12...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...240V DC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 16A |
| Type of automation module | ajastin |
| Laskurin työtapa | hidastettu katkaisu laskevalta reunalta |
| Laskurin työtapa | käynnistys asetetulla ajalla, nousevalla rinnalla |
| Laskurin työtapa | käynnistys asetetulla ajalla nousevalla rinnalla, laajennuksen kanssa |
| Laskurin työtapa | pulssin generointi laajennuksen kanssa, liipaistu nousevalla rinnalla |
| Laskurin työtapa | pulssin generointi liipaistu tilan muutoksella S koskettimella |
| Laskurin työtapa | S koskettimella ohjattu bistabiili toiminta, jolla on viivästetyn käynnistyksen toiminto |
| Laskurin työtapa | S-koskettimellä ohjattu bistabiilityö |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Aikareleiden ominaisuudet | kiertopotentiometri ajan säätämistä varten |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €