Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZAMEL Type of automation module ajastin Laskentaulottuma 0,1s...10 päivää Lähtö laji SPDT Tulon 1 sähköiset parametrit 250V AC / 16A Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen... Lue lisää
61,28 €(Sis.alv)
48,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PCM-0324V
- Paino: 80.6 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: ZAMEL
- Tuotantosarja: PCM
- Napojen lukumäärä: 5
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Aikareleiden ominaisuudet: Työtilan signalointi LED-diodeilla
- Aikareleiden ominaisuudet: kiertopotentiometri ajan säätämistä varten
- Lähtö laji: SPDT
- Toimintojen määrä: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: TIMER - 0,1S÷10DAYS - SPDT - 250VAC/16A - 24VDC PCM-03/24V
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZAMEL |
| Type of automation module | ajastin |
| Laskentaulottuma | 0,1s...10 päivää |
| Lähtö laji | SPDT |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 16A |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tuotantosarja | PCM |
| Työtilojen määrä | 1 |
| Laskurin työtapa | jaksottainen työ |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Aikareleiden ominaisuudet | kiertopotentiometri ajan säätämistä varten |
| Signalointi | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista