Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Type of automation module äänimerkinantolaite Väri musta Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP69K Tuotantosarja KombiSIGN 40 Toimintalämpötila -30...60°C Sovellus pinottava... Lue lisää
99,71 €(Sis.alv)
79,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-63580075
- Paino: 35.6 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Tiivistysluokka: IP69K
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: musta
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Tuotantosarja: KombiSIGN 40
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SOUND SIGNALLER - MUSTA - 24VDC - IP66,IP69K 63580075
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | äänimerkinantolaite |
| Väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 40 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Signalointitapa | summeri |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista