Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Väri musta Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 24V DC Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø70x111mm Tuotantosarja KombiSIGN 71 Toimintalämpötila -20...50°C Äänen taso... Lue lisää
227,42 €(Sis.alv)
181,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-64581055
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: musta
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø70x111mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 71
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Äänen taso: 100dB
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SOUND SIGNALLER - MUSTA - 24VDC - IP65 - Ø70X111MM 64581055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Väri | musta |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø70x111mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 71 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Äänen taso | 100dB |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Type of automation module | äänimerkinantolaite |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista