Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Type of automation module äänimerkinantolaite Väri musta Signalointitapa sireeni Virtalähteen jännite 230V AC Tiivistysluokka IP54 Ulkomitat Ø70x72mm Tuotantosarja KombiSIGN 70... Lue lisää
181,00 €(Sis.alv)
144,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-84412668
- Paino: 0.11 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: musta
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø70x72mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 70
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SOUND SIGNALLER - MUSTA - 230VAC - IP54 - Ø70X72MM 84412668
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | äänimerkinantolaite |
| Väri | musta |
| Signalointitapa | sireeni |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Ulkomitat | Ø70x72mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 70 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Sävyjen lukumäärä | 8 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista