- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja PILZ Tiivistysluokka IP40 Turvalähtö NO x3 Tuotantosarja PNOZ X8P C Kauppanimi PNOZ X Type of automation module turvakytkin Signaalilähtö transistorinen 24V DC x2 Toimintalämpötila... Lue lisää
784,88 €(Sis.alv)
625,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PZ-787760
- Paino: 0.31 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: PILZ
- Sovellus: hätäpysäytys
- Sovellus: turvaportit ja valopuomit
- Ulkoiset koot: 101x45x121mm
- Tuotantosarja: PNOZ X8P C
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 5
- Signaalilähtö: transistorinen 24V DC x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SAFETY RELAY - USUP: 24VDC - IN: 3 - OUT: 5 - IP40 787760
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PILZ |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Turvalähtö | NO x3 |
| Tuotantosarja | PNOZ X8P C |
| Kauppanimi | PNOZ X |
| Type of automation module | turvakytkin |
| Signaalilähtö | transistorinen 24V DC x2 |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Ulkomitat | 101x45x121mm |
| Tulojen lukumäärä | 3 |
| Lähtöjen lukumäärä | 5 |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Kontaktien sähköparametrit | 24V DC / 6A |
| Kontaktien sähköparametrit | 240V AC / 6A |
| Tulon 1 ominaisuudet | 2 kanavaa, joilla on kanavien välisten oikosulkujen ilmaiseminen |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Sovellus | hätäpysäytys |
| Sovellus | turvaportit ja valopuomit |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Apulähtö | NC x2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista