- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PILZ Type of automation module turvakytkin Virtalähteen jännite 24V DC Tulojen lukumäärä 3 Lähtöjen lukumäärä 3 Asennus DIN-kiskolle Tuotantosarja PNOZ s3 C Toimintalämpötila... Lue lisää
358,28 €(Sis.alv)
285,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PZ-751103
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP40
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: PILZ
- Sovellus: hätäpysäytys
- Sovellus: turvaportit ja valopuomit
- Ulkoiset koot: 100x17,5x120mm
- Tuotantosarja: PNOZ s3 C
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 3
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PILZ |
| Type of automation module | turvakytkin |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tulojen lukumäärä | 3 |
| Lähtöjen lukumäärä | 3 |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tuotantosarja | PNOZ s3 C |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Sähköliitäntä | jousipuristimet |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Turvalähtö | NO x2 |
| Tiivistysluokka | IP40 |
| Ulkomitat | 100x17,5x120mm |
| Kontaktien sähköparametrit | 24V DC / 6A |
| Kontaktien sähköparametrit | 240V AC / 6A |
| Tulon 1 ominaisuudet | 2 kanavaa iman oikosulunvalvontaa tai sen mukaan |
| Sovellus | hätäpysäytys |
| Sovellus | turvaportit ja valopuomit |
| Kauppanimi | PNOZsigma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €