CS AT-10V024-TF0.3
AUTOMATION MODULE: SAFETY RELAY - 24VAC - 24VDC - CS - Turvakytkimet - säätömoduulit - CS-AT-10V024-TF0.3 - 1
Valmistaja PIZZATO ELETTRICA Turvalähtö NO x3 Sähköliitäntä ruuviliittimet Type of automation module turvakytkin Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Tuotantosarja CS... Lue lisää
  • Tuotekoodi: CS-AT-10V024-TF0.3
  • Paino: 0.3 kg
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Valmistaja: PIZZATO ELETTRICA
  • Tuotantosarja: CS
  • Virtalähteen jännite: 24V AC
  • Virtalähteen jännite: 24V DC
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaPIZZATO ELETTRICA
TurvalähtöNO x3
Sähköliitäntäruuviliittimet
Type of automation moduleturvakytkin
Virtalähteen jännite24V AC
Virtalähteen jännite24V DC