Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ASCON TECNOLOGIC Lämpötilan anturin laji J-termopari Lämpötilan anturin laji K-termopari Lämpötilan anturin laji NTC Lämpötilan anturin laji PTC Lämpötilan anturin laji... Lue lisää
247,81 €(Sis.alv)
197,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K38V-LCRR
- Paino: 0.17 kg
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: ASCON TECNOLOGIC
- Asennusaukon koot: 71x29mm
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Lisätoimitoja: AJASTIN
- Lämpötilan anturin laji: NTC
- Lämpötilan anturin laji: K-termopari
- Lämpötilan anturin laji: S-termopari
- Lämpötilan anturin laji: J-termopari
- Lämpötilan anturin laji: R-termopari
- Lämpötilan anturin laji: T-termopari
- Lämpötilan anturin laji: PTC
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ASCON TECNOLOGIC |
| Lämpötilan anturin laji | J-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | K-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | NTC |
| Lämpötilan anturin laji | PTC |
| Lämpötilan anturin laji | R-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | S-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | T-termopari |
| Type of automation module | säädin |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Näytön tyyppi | LED |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| lähdön 2 säätö | ON-OFF |
| Asennus | paneelille |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Lähtö 2 laji | SPDT |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Asennusaukon koot | 71x29mm |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 8A |
| Tulon 1 säätö | 2PID |
| Tulon 1 säätö | AUTOTUNING |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Tulon 1 säätö | PID |
| Lisätoimitoja | ajastin |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €