Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja ASCON TECNOLOGIC Asennus paneelille Lisätoimitoja lämmityksen tai jäähdytyksen ohjaus Valvottu koko lämpötila Näytön tyyppi LED Ohjausmenetelmä Modbus Ohjausmenetelmä... Lue lisää
740,28 €(Sis.alv)
589,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M3-3150-0000
- Paino: 0.13 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: paneelille
- Valmistaja: ASCON TECNOLOGIC
- Asennusaukon koot: 45x45mm
- Tuotantosarja: M3
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Lisätoimitoja: lämmityksen tai jäähdytyksen ohjaus
- Lämpötilan anturin laji: Pt100
- Lämpötilan anturin laji: RTD
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: REGULATOR - PT100,RTD - TEMPERATURE - SPST-NO X2 M3-3150-0000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ASCON TECNOLOGIC |
| Asennus | paneelille |
| Lisätoimitoja | lämmityksen tai jäähdytyksen ohjaus |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Näytön tyyppi | LED |
| Ohjausmenetelmä | Modbus |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| Ohjausmenetelmä | RS485 |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Lämpötilan anturin laji | RTD |
| Type of automation module | säädin |
| Lähtö 1 laji | SPST-NO x2 |
| Hallittu arvoalue | -99,9...300°C |
| Asennusaukon koot | 45x45mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 120V AC / 4A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 2A |
| Tulon 1 säätö | 2PID |
| Tulon 1 säätö | AUTOTUNING |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Tuotantosarja | M3 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista