Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ASCON TECNOLOGIC Tuotantosarja KM3 Type of automation module säädin Lämpötilan anturin laji J-termopari Lämpötilan anturin laji K-termopari Lämpötilan anturin laji Pt100... Lue lisää
421,15 €(Sis.alv)
335,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KM3-HCIR-D
- Paino: 0.16 kg
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: 0...50°C
- Valmistaja: ASCON TECNOLOGIC
- Asennusaukon koot: 45x45mm
- Tuotantosarja: KM3
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED x2
- Lämpötilan anturin laji: K-termopari
- Lämpötilan anturin laji: Pt100
- Lämpötilan anturin laji: S-termopari
- Lämpötilan anturin laji: J-termopari
- Lämpötilan anturin laji: R-termopari
- Lämpötilan anturin laji: T-termopari
- Lämpötilan anturin laji: Pt1000
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: REGULATOR - 100÷240VAC - ON PANEL - KM3 - 45X45MM KM3-HCIR-D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ASCON TECNOLOGIC |
| Tuotantosarja | KM3 |
| Type of automation module | säädin |
| Lämpötilan anturin laji | J-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | K-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | Pt100 |
| Lämpötilan anturin laji | Pt1000 |
| Lämpötilan anturin laji | R-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | S-termopari |
| Lämpötilan anturin laji | T-termopari |
| Valvottu koko | lämpötila |
| Näytön tyyppi | LED x2 |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| lähdön 2 säätö | ON-OFF |
| lähdön 2 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Lähtö 2 laji | SPST-NO |
| Toimintalämpötila | 0...50°C |
| Tulo 1 laji | 0...5V DC |
| Tulo 1 laji | 0...10V DC |
| Tulo 1 laji | 0...20mA |
| Tulo 1 laji | 4...20mA |
| Asennusaukon koot | 45x45mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Tulon 2 sähköiset parametrit | 250V AC / 2A |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 4A |
| Hallittu arvoalue | 0...999,9°C |
| Lähtö 1 laji | 0/2-10V |
| Lähtö 1 laji | 0/4...20mA |
| Tulon 1 säätö | 2PID |
| Tulon 1 säätö | AUTOTUNING |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF |
| Tulon 1 säätö | ON-OFF-hystereesillä |
| Tulon 1 säätö | PID |
| Tulon 1 säätö | SELFTUNING |
| Asennus | paneelille |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista