Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMATION MODULE: PROGRAMMABLE TIME SWITCH - 230VAC - IP20
MICROBLUE GPS WBUDOWANA



Valmistaja RABBIT Toimintalämpötila -30...80°C Type of automation module ajastin Aikareleiden ominaisuudet astronominen Aikareleiden ominaisuudet vuosittainen Liitäntä Bluetooth Asennus... Lue lisää
494,68 €(Sis.alv)
394,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MICROBLUE-GPS-1
- Paino: 0.35 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: RABBIT
- Sovellus: katuvalaistuksen ohjaus
- Ulkoiset koot: 52x104x62mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Aikareleiden ominaisuudet: astronominen
- Aikareleiden ominaisuudet: vuosittainen
- Toimintojen määrä: 4
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: PROGRAMMABLE TIME SWITCH - 230VAC - IP20 MICROBLUE GPS WBUDOWANA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RABBIT |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Type of automation module | ajastin |
| Aikareleiden ominaisuudet | astronominen |
| Aikareleiden ominaisuudet | vuosittainen |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Sovellus | katuvalaistuksen ohjaus |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| ohjaus | langattomat |
| Laskurin työtapa | ohjelmoitava |
| Ulkomitat | 52x104x62mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Työtilojen määrä | 4 |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 230V AC / 5A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista