Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Kinco Kauppanimi logiikkamoduuli Kauppanimi logiikkaohjain Kauppanimi ohjelmoitava logiikkaohjain Kauppanimi ohjelmoitava ohjain Ohjausmenetelmä PC Type of automation module PLC... Lue lisää
422,23 €(Sis.alv)
336,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K506-24AT
- Paino: 10 g
- Tiivistysluokka: IP20
- Toimintalämpötila: -10...55°C
- Valmistaja: Kinco
- Ulkoiset koot: 125x114x70mm
- Tuotantosarja: K5
- Virtalähteen jännite: 85...265V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 10
- Lisätoimitoja: 8kB ohjelmamuisti
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: PLC PROGRAMMABLE CONTROLLER - OUT: 10 - IN: 14 K506-24AT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Kinco |
| Kauppanimi | logiikkamoduuli |
| Kauppanimi | logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava ohjain |
| Ohjausmenetelmä | PC |
| Type of automation module | PLC ohjelmoitava ohjain |
| Lähtö 1 laji | transistori |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Ulkomitat | 125x114x70mm |
| Tulojen lukumäärä | 14 |
| Lähtöjen lukumäärä | 10 |
| Virtalähteen jännite | 85...265V AC |
| Lisätoimitoja | 8kB ohjelmamuisti |
| Tulo 1 laji | digitaali |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | K5 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista