Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri vihreä Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC Tiivistysluokka IP54 Ulkomitat... Lue lisää
106,05 €(Sis.alv)
84,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-84320055
- Paino: 83.7 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: vihreä
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø70x66mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 70
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | vihreä |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Ulkomitat | Ø70x66mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 70 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €