Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - PUNAINEN - 24VDC - 24VAC - IP66,IP69K
63412055

Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri punainen Tiivistysluokka IP66 Tiivistysluokka IP69K Tuotantosarja KombiSIGN 40 Toimintalämpötila -30...60°C Sovellus pinottava... Lue lisää
163,76 €(Sis.alv)
130,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-63412055
- Paino: 40 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Tiivistysluokka: IP69K
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Tuotantosarja: KombiSIGN 40
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - PUNAINEN - 24VDC - 24VAC - IP66,IP69K 63412055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | punainen |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 40 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Signalointitapa | evs |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista