Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - PUNAINEN - 24VDC - 24VAC - IP66,IP69K
63411075



Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri punainen Signalointitapa jatkuva valo Signalointitapa vilkkuva valo Virtalähteen jännite 24V AC Virtalähteen jännite 24V DC... Lue lisää
77,81 €(Sis.alv)
62,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-63411075
- Paino: 39 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Tiivistysluokka: IP69K
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: punainen
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Tuotantosarja: KombiSIGN 40
- Virtalähteen jännite: 24V AC
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | punainen |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP69K |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 40 |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €