Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri oranssi Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 12V DC Tiivistysluokka IP65 Ulkomitat Ø70x65mm Tuotantosarja... Lue lisää
89,47 €(Sis.alv)
71,29 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-64430054
- Paino: 73 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø70x65mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 71
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - ORANGE - LED - 12VDC - IP65 64430054
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | oranssi |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Ulkomitat | Ø70x65mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 71 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Valolähde | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista