Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri oranssi Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 230V AC Tiivistysluokka IP54 Ulkomitat Ø52x67mm Tuotantosarja... Lue lisää
164,60 €(Sis.alv)
131,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-84830068
- Paino: 52 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: oranssi
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø52x67mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 50
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - ORANGE - 230VAC - IP54 84830068
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | oranssi |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Ulkomitat | Ø52x67mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 50 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista