Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Signalointitapa vilkkuva valo Väri sininen Virtalähteen jännite 24V DC Toimintalämpötila -20...50°C Tiivistysluokka IP54 Ulkomitat Ø52x67mm Tuotantosarja KombiSIGN 50 Sovellus... Lue lisää
445,41 €(Sis.alv)
354,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-84852055
- Paino: 66 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: sininen
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø52x67mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 50
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - BLUE - 24VDC - IP54 - Ø52X67MM 84852055
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Signalointitapa | vilkkuva valo |
| Väri | sininen |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Ulkomitat | Ø52x67mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 50 |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista