Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja WERMA Type of automation module valomerkintantolaite Väri sininen Signalointitapa jatkuva valo Virtalähteen jännite 115V AC Tiivistysluokka IP54 Ulkomitat Ø70x66mm Tuotantosarja... Lue lisää
181,20 €(Sis.alv)
144,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WER-84350067
- Paino: 83 g
- Tiivistysluokka: IP54
- Toimintalämpötila: -20...50°C
- Valmistaja: WERMA
- Väri: sininen
- Sovellus: pinottava merkkivalo
- Ulkoiset koot: Ø70x66mm
- Tuotantosarja: KombiSIGN 70
- Virtalähteen jännite: 115V AC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: LIGHT SIGNALLER - BLUE - 115VAC - IP54 - Ø70X66MM 84350067
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WERMA |
| Type of automation module | valomerkintantolaite |
| Väri | sininen |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Ulkomitat | Ø70x66mm |
| Tuotantosarja | KombiSIGN 70 |
| Toimintalämpötila | -20...50°C |
| Sovellus | pinottava merkkivalo |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista