- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Toimintalämpötila 0...55°C Asennus DIN-kiskolle Sovellus turvavaloverhot Tiivistysluokka IP2X Sähköliitäntä ruuviliittimet Automaatiomoduulin tyyppi turvakytkin Ulkomitat... Lue lisää
282,95 €(Sis.alv)
225,46 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1330913
- Paino: 0.23 kg
- Tiivistysluokka: IP2X
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Sovellus: turvavaloverhot
- Ulkoiset koot: 99x22,5x114mm
- Tuotantosarja: AD
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Lisätoimitoja: Autojatkoaloitus
- Lisätoimitoja: LED osoittimet
- Lisätoimitoja: manuaalinen resetointi
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | REER |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Sovellus | turvavaloverhot |
| Tiivistysluokka | IP2X |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Automaatiomoduulin tyyppi | turvakytkin |
| Ulkomitat | 99x22,5x114mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Turvalähtö | NC x1 |
| Turvalähtö | NO x3 |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Tuotantosarja | AD |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Lisätoimitoja | LED osoittimet |
| Lisätoimitoja | manuaalinen resetointi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €