- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REER Toimintalämpötila 0...55°C Asennus DIN-kiskolle Sovellus EOS2 X Sovellus EOS4 X Sovellus turvavaloverhot Tiivistysluokka IP2X Sähköliitäntä ruuviliittimet Automaatiomoduulin... Lue lisää
205,71 €(Sis.alv)
163,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1330902
- Paino: 0.23 kg
- Tiivistysluokka: IP2X
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: ReeR
- Sovellus: turvavaloverhot
- Sovellus: EOS4 X
- Sovellus: EOS2 X
- Ulkoiset koot: 101x35x120mm
- Tuotantosarja: AD
- Virtalähteen jännite: 24V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOTURVAKYTKIN - 24VDC - DIN-KISKOLLE - AD - 0÷55°C AD SR0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REER |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Sovellus | EOS2 X |
| Sovellus | EOS4 X |
| Sovellus | turvavaloverhot |
| Tiivistysluokka | IP2X |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Automaatiomoduulin tyyppi | turvakytkin |
| Ulkomitat | 101x35x120mm |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Turvalähtö | NC x1 |
| Turvalähtö | NO x2 |
| Turvallisuusluokka | 4 |
| Tuotantosarja | AD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista