Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DANFOSS Tuotantosarja KP36 Asennus G1/2 A Tulon 1 säätö hystereesi 0,7 baaria Tiivistysluokka IP30 Kauppanimi KP Valvottu koko paine Lähtö 1 laji rele Lähtö 1 laji SPDT... Lue lisää
143,61 €(Sis.alv)
114,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 060-216066
- Paino: 0.36 kg
- Tiivistysluokka: IP30
- Anturien ominaisuudet: manuaalinen nollaus
- Asennus: G1/2 A
- Toimintalämpötila: -40...65°C
- Valmistaja: DANFOSS
- Ulkoiset koot: 84x61x44mm
- Tuotantosarja: KP36
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOPRESSOSTAATTI - OUT 1: RELE,SPDT - KP36 060-216066
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DANFOSS |
| Tuotantosarja | KP36 |
| Asennus | G1/2 A |
| Tulon 1 säätö | hystereesi 0,7 baaria |
| Tiivistysluokka | IP30 |
| Kauppanimi | KP |
| Valvottu koko | paine |
| Lähtö 1 laji | rele |
| Lähtö 1 laji | SPDT |
| Ohjausmenetelmä | säätöruuvi |
| Toimintalämpötila | -40...65°C |
| Paineen asetusten arvoalue | 1...10bar |
| Ulkomitat | 84x61x44mm |
| Toimintapaine | max. 17bar |
| Tulon 1 sähköiset parametrit | 250V AC / 16A |
| Anturien ominaisuudet | manuaalinen nollaus |
| Automaatiomoduulin tyyppi | barostaatti |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista