Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TELEMECANIQUE SENSORS Automaatiomoduulin tyyppi barostaatti Tiivistysluokka IP65 Tuotantosarja OsiSense Valvottu koko paine Sähköliitäntä PG13,5 Paineen asetusten arvoalue 9,3...69bar... Lue lisää
1194,73 €(Sis.alv)
951,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ADW3M129012
- Paino: 1.93 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: G3/8"
- Valmistaja: TELEMECANIQUE SENSORS
- Tuotantosarja: OsiSense
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOPRESSOSTAATTI - OUT 1: CO - OSISENSE - G3/8" ADW3M129012
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TELEMECANIQUE SENSORS |
| Automaatiomoduulin tyyppi | barostaatti |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Tuotantosarja | OsiSense |
| Valvottu koko | paine |
| Sähköliitäntä | PG13,5 |
| Paineen asetusten arvoalue | 9,3...69bar |
| Paineen asetusten arvoalue | 135...1000psi |
| Toimintapaine | max. 690bar |
| Lähtö 1 laji | CO |
| Asennus | G3/8" |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista