Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Beckhoff Automation Toimintalämpötila 0...55°C Kauppanimi logiikkamoduuli Kauppanimi logiikkaohjain Kauppanimi ohjelmoitava logiikkaohjain Kauppanimi ohjelmoitava ohjain Tiivistysluokka... Lue lisää
1046,95 €(Sis.alv)
834,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BC9191-0100
- Paino: 0.38 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Liitin: RJ45 x2
- Toimintalämpötila: 0...55°C
- Valmistaja: Beckhoff Automation
- Ulkoiset koot: 118x100x70mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 8
- Analogisten liittimien määrä: 2
- Analogisten liittimien määrä: 5
- Siirtoprotokolla: MODBUS TCP
- Siirtoprotokolla: TwinCAT ADS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOOHJELMOITAVA PLC LOGIKKAMODUULI - OUT: 8 - IN: 8 - IP20 BC9191-0100
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Beckhoff Automation |
| Toimintalämpötila | 0...55°C |
| Kauppanimi | logiikkamoduuli |
| Kauppanimi | logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava logiikkaohjain |
| Kauppanimi | ohjelmoitava ohjain |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Siirtoprotokolla | Modbus TCP |
| Siirtoprotokolla | TwinCAT ADS |
| Automaatiomoduulin tyyppi | PLC ohjelmoitava ohjain |
| Lähtö 1 laji | rele |
| Liitin | RJ45 x2 |
| Liitäntä | RS485 |
| Ulkomitat | 118x100x70mm |
| Analogisten liittimien määrä | 2 |
| Analogisten liittimien määrä | 5 |
| Tulojen lukumäärä | 8 |
| Lähtöjen lukumäärä | 8 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tulo 2 laji | 0...10V |
| Tulo 2 laji | termopari |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Tulo 1 laji | digitaali |
| Tulo 1 laji | Ni1000 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista