E600-0015-S2
AUTOMAATIO­MODUULI: VEKTOR INVERTTERIT - UVIRT: 220÷240VAC - 7A - Yksivaiheiset vaihtosuuntaajat - E600-0015-S2 - 1
Valmistaja EURA DRIVERS Automaatio­moduulin tyyppi vektor invertterit Moottorin maksimiteho 1,5kW Virtalähteen jännite 220...240V AC Vaihtosuuntaajan lähtöjännite 220 x 240V AC Tulon 1... Lue lisää
  • Tuotekoodi: E600-0015-S2
  • Paino: 0.49 kg
  • Tiivistysluokka: IP20
  • Nimellisvirta: 7A
  • Asennus: DIN-kiskolle
  • Asennus: seinä-
  • Toimintalämpötila: -10...40°C
  • Valmistaja: EURA DRIVERS
  • Tuotantosarja: E600
  • Virtalähteen jännite: 220...240V AC
  • Analogisten liittimien määrä: 1
  • Digitaalitulojen lukumäärä: 4
  • Digitaalilähtöjen lukumäärä: 1
  • aloitus- /tuloaika: 0,1...3000s
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaEURA DRIVERS
Automaatio­moduulin tyyppivektor invertterit
Moottorin maksimiteho1,5kW
Vaihtosuuntaajan lähtöjännite220 x 240V AC
Tulon 1 ominaisuudet0...10V, 4...20mA, 0...20mA signaalin aiheuttama kiertonopeuden anto
Ohjausmenetelmänäppäimistö
OhjausmenetelmäPC
Sähköliitäntäruuviliittimet
AsennusDIN-kiskolle
Asennusseinä-
Toimintalämpötila-10...40°C
Lähtötaajuus0...590Hz
Analogisten liittimien määrä1
aloitus- /tuloaika0,1...3000s
Nimellisvirta7A