- Anturit ja muuntimet
- Säätö ja ohjaus
- Sähkömoottorit
- Sähkömagneetit
- Alipainetuotteet
- Pneumatiikka
- Liittimet ja kannat
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EURA DRIVERS Automaatiomoduulin tyyppi vektor invertterit Moottorin maksimiteho 0,2kW Virtalähteen jännite 220...240V AC Vaihtosuuntaajan lähtöjännite 220 x 240V AC Tulon 1... Lue lisää
193,83 €(Sis.alv)
154,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: E600-0002-S2
- Paino: 0.42 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Nimellisvirta: 1,5A
- Asennus: DIN-kiskolle
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -10...40°C
- Valmistaja: EURA DRIVERS
- Tuotantosarja: E600
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Analogisten liittimien määrä: 1
- Digitaalitulojen lukumäärä: 4
- Digitaalilähtöjen lukumäärä: 1
- aloitus- /tuloaika: 0,1...3000s
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: VEKTOR INVERTTERIT - UVIRT: 220÷240VAC - 1,5A E600-0002 S2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EURA DRIVERS |
| Automaatiomoduulin tyyppi | vektor invertterit |
| Moottorin maksimiteho | 0,2kW |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Vaihtosuuntaajan lähtöjännite | 220 x 240V AC |
| Tulon 1 ominaisuudet | 0...10V, 4...20mA, 0...20mA signaalin aiheuttama kiertonopeuden anto |
| Ohjausmenetelmä | näppäimistö |
| Ohjausmenetelmä | PC |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Asennus | seinä- |
| Toimintalämpötila | -10...40°C |
| Lähtötaajuus | 0...590Hz |
| Analogisten liittimien määrä | 1 |
| aloitus- /tuloaika | 0,1...3000s |
| Analogisten liittimien määrä | 1 |
| Nimellisvirta | 1,5A |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Tuotantosarja | E600 |
| Ohjain ominaisuudet | sisäänrakennettu EMC-suodatin |
| Jännite-lähtö | 0...10V |
| Digitaalitulojen lukumäärä | 4 |
| Digitaalilähtöjen lukumäärä | 1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista