
AUER SIGNAL
ALUSTAN PIDENNYS - IP66 - -30÷60°C - ECO MODUL 70
900800900
Tuotekoodi: 900800900
30,28 €(Sis.alv)
24,13 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | AUER SIGNAL |
| Väri | sininen |
| Tuotantosarja | Eco Modul 70 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Automaatiomoduulin tyyppi | valomerkintantolaite |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Ulkomitat | Ø73x76mm |
| Virtalähteen jännite | 24V AC |
| Virtalähteen jännite | 24V DC |
| Valolähde | LED |



























































