Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LOVATO ELECTRIC Automaatiomoduulin tyyppi valomerkintantolaite Väri oranssi Signalointitapa jatkuva valo Valolähde BA15D lamppu Virtalähteen jännite 12...240V AC Virtalähteen... Lue lisää
92,00 €(Sis.alv)
73,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8LB6EL1
- Paino: 76 g
- Halkaisija: 62mm
- Valmistaja: LOVATO ELECTRIC
- Väri: oranssi
- Virtalähteen jännite: 12...240V AC
- Virtalähteen jännite: 12...240V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: VALOMERKINTANTOLAITE - ORANSSI - BA15D LAMPPU 8LB6EL1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LOVATO ELECTRIC |
| Automaatiomoduulin tyyppi | valomerkintantolaite |
| Väri | oranssi |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Valolähde | BA15D lamppu |
| Virtalähteen jännite | 12...240V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...240V DC |
| Halkaisija | 62mm |
| Huomio! | Hehkulamppu tilataan erikseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista