
AUER SIGNAL
ALUSTAN PIDENNYS - IP66 - -30÷60°C - ECO MODUL 60
901800900
Tuotekoodi: 901800900
29,20 €(Sis.alv)
23,27 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | AUER SIGNAL |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Automaatiomoduulin tyyppi | valomerkintantolaite |
| Ulkomitat | Ø63x76mm |
| Virtalähteen jännite | 12...250V AC |
| Virtalähteen jännite | 12...250V DC |
| Valolähde | BA15D lamppu |
| Tuotantosarja | Eco Modul 60 |
| Huomio! | Hehkulamppu tilataan erikseen |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | läpinäkyvä |



























































