
SIEMENS
ALUMIINIHOLKKI - 100MM - 8WD42
8WD4208-0EF
Tuotekoodi: 8WD4208-0EF
23,86 €(Sis.alv)
19,01 €(alv 0%)
Tilattavissa 8 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SIEMENS |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Signalointitapa | jatkuva valo |
| Väri | keltainen |
| Valolähde | LED |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Ulkomitat | Ø70x65,5mm |
| Virtalähteen jännite | 115V AC |
| Tuotantosarja | 8WD44 |
| Automaatiomoduulin tyyppi | valomerkintantolaite |
































































