Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 9÷30VDC - BOXER - 0BRAM
BOXER-6614-A2M-1210




Valmistaja AAEON Automaatiomoduulin tyyppi teollisuustietokone Virtalähteen jännite 9...30V DC Asennus DIN -kiskolle (valinnainen) Asennus seinä- Liitäntä 10/100/1000 Base-TX x2 Liitäntä... Lue lisää
1488,37 €(Sis.alv)
1185,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BOXER6614A2M1010
- Paino: 2.62 kg
- Liitin: RJ45 x2
- Liitin: HDMI
- Liitin: VGA
- Liitin: USB 3.2 Gen 1 x1
- Liitin: CFast
- Liitin: mPCIe (half-size)
- Liitin: mPCIe (full-size)
- Liitin: Line-out
- Liitin: D-Sub x4
- Liitin: USB 2.0 x3
- Liitin: SATA 2.5"
- Asennus: seinä-
- Asennus: DIN (valinnainen)
- Asennus: DIN -kiskolle (valinnainen)
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: AAEON
- Massa: 2kg
- Tuotantosarja: BOXER
- Virtalähteen jännite: 9...30V DC
- Koot: 240x107x91,28mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMAATIOMODUULI: TEOLLISUUSTIETOKONE - 9÷30VDC - BOXER - 0BRAM BOXER-6614-A2M-1210
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AAEON |
| Automaatiomoduulin tyyppi | teollisuustietokone |
| Virtalähteen jännite | 9...30V DC |
| Asennus | DIN -kiskolle (valinnainen) |
| Asennus | seinä- |
| Liitäntä | 10/100/1000 Base-TX x2 |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS422 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitin | CFast™ |
| Liitin | D-Sub x4 |
| Liitin | HDMI |
| Liitin | Line-out |
| Liitin | mPCIe (full-size) |
| Liitin | mPCIe (half-size) |
| Liitin | RJ45 x2 |
| Liitin | SATA 2.5" |
| Liitin | USB 2.0 x3 |
| Liitin | USB 3.2 Gen 1 x1 |
| Liitin | VGA |
| Tuotantosarja | BOXER |
| Muisti | 0B RAM |
| Koot | 240x107x91,28mm |
| Prosessori | Intel® Celeron® N2930 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux kernel 3.13.0 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Ubuntu 14.04 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 8.1 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® Embedded 7 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® Embedded 8 |
| Muistin laji | DDR3L SODIMM 1333MHz 204pin |
| RAM-muistin maksimaalinen kapasiteetti | 8GB |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without HDD/SSD |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | without RAM memory |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
